obozy pilkarsko jezykowe 7-14lat

o nas.

Wiemy czego potrzebują młodzi piłkarze i piłkarki, aby dobrze bawić się na wakacjach, a jednocześnie poprawić znajomość języka angielskiego. Dobra lekcja nie wystarczy. Możliwość treningu piłki nożnej według innowacyjnych metod zapewnia optymalne warunki do osiągnięcia sukcesu w rozwoju. Nasz wyszkolony zespół  trenerów oraz udział w zajęciach z angielskimi dziećmi to gwarancja niezapominanych wrazen z obozu i możliwość nawiązania międzynarodowych przyjaźni. Każdy rodzic który wierzy w rozwój piłkarski oraz językowy  swojego dziecka powinien zwrócić uwagę na ten projekt!

 

„Oferujemy więcej niż tylko piłka nożna” nasze motto dealnie pasuje do podróży językowej z piłką nożną w Anglii.

ORGANIZATOR.

Trener Tomasz Kmiecik ma wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu piłkarskich talentów na każdym poziomie zaawansowania.

 

Swoją karierę rozpoczął jeszcze w trakcie studiów na Warszawskim AWF w FCB Escoli Varsovii, od pięciu lat kontynuuje ją w Anglii gdzie pracował m.in. w Derby County, Arsenalu. Od trzecg lat jest trenerem w Sunderland AFC Foundation of Light. Ukończył pionierskie kursy Angielskiego Związku Piłki Nożnej - Level 1 i 2 oraz trzystopniowe Youth Award - innowacyjny kurs nastawiony na rozwijanie kreatywnych zawodników. Obecnie jest w trakcie realizacji kursu UEFA w Wielkiej Brytaniii.

 

Nasze obozy wakacyjne to dobrze skoordynowane połączenie szkoleń, lekcji i wycieczek, dzięki którym serca piłkarskie biją szybciej.

 

LOKALIZACJA.

Sunderland to miasto w północno-wschodniej Anglii, znane ze swojej serdecznej pasji do piłki nożnej i swojego klubu Sunderland AFC. W jego barwach grał m.in. Simon Mignolet, Dariusz Kubicki, Jermain Defoe oraz wychowankowie i aktualni reprezentanci Anglii: Jordan Henderson i Jordan Pickford.

© 2018 Angielskapilka.pl.. All Right Reserved.

KONTAKT